Hakkımızda

Hakkımızda

UÇAR İNŞAAT KAPI SİSTEMLERİ 2002 yılında İSTANBUL'un Ümraniye ilçesinde , İMES San.Sitesinde Nesim UÇAR tarafından kurulmuştur.
 
ÇELİK KAPI
LAMİNAT KAPI
YANGIN KAPILARI
PVC KAPI
OTOMATİK KAPI
SÜRGÜLÜ KAPI
 
Modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren UÇAR KAPI SİSTEMLERİ  deneyimli uzman personeli ile en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir.1.500m2 kapalı alan olmak üzere toplam 3.500m2 alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir.Tüm projelerinde %100 müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak gören UÇAR İNŞAAT KAPI SİSTEMLERİ  müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmayı ilke edinmiş, geçmişten günümüze kalitenin, güvenin, zerafetin, estetiğin ve ihtişamın sembolü olmuştur.
 
UÇAR İNŞAAT KAPI SİSTEMLERİ ürettiği her kapıda güvenliğe en üst düzeyde önem vermektedir. Güvenli yaşam anlayışını benimseyen ve her kapının bir şekilde açılması gerektiği ihtimalini de göz önüne alan UÇAR İNŞAAT KAPI SİSTEMLERİ teknolojik donanımlarla caydırıcı özelliği yüksek kapılar üretmektedir. Her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam eden UÇAR İNŞAAT KAPI SİSTEMLERİ kapı sektöründe geçirdiği 12 yıl içerisinde edindiği tecrübesini profesyonel yönetimi ve konusunda uzman ekibi ile birleştirerek hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.
Mesaj Gönderin Hemen Ara